Aktualna sytuacja związana z koronawirusem SARS-CoV-2 w Powiecie Tureckim na dzień June 3, 2020 roku:

• Osoby poddane izolacji domowej: 1

Gospodarstwo ekologiczno-agroturystyczne Janikowie

Gospodarstwo jest bardzo ciekawie usytuowane, otoczone lasami bogatymi w grzyby oraz łąkami z licznymi ziołami, posiada atest Ekolandu – uprawa bez chemii. Duży plac rekreacyjny otoczony akacjami z placem zabaw dla dzieci, stawem i boiskiem do gry w siatkówkę. Posiadamy miejsca campingowe oraz pola namiotowe. Dobre miejsce wypadowe na wycieczki rowerowe, piesze i przejażdżki bryczką, ogród, grill i muzyka.

Bogata w lasy i łąki okolica z dala od miasta gwarantuje dobry wypoczynek na łonie przyrody. Przyjmujemy wycieczki edukacyjne dla dzieci i młodzieży - "Ekologia w praktyce". Gospodarstwo jest laureatem konkursu Gazety poznańskiej - "Turystyczna Perła Wielkopolski" oraz konkursu Fundacji Prasy i Książki "Gospodarstwo przyjazne środowisku".

Dąbrowa 13, 62-730 DOBRA
tel. (63) 27-99-230 , kom: 505 264 707, 505 264 705