2016.10.21

Gratulujemy nauczycielom uhonorowanym medalami i odznaczeniami państwowymi

20 października 2016 roku, w Sali Posiedzeń Starostwa Powiatowego w Turku, Starosta Turecki Mariusz Seńko i Wicestarosta Dariusz Kałużny gratulowali nauczycielom szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Powiat Turecki, którzy zostali uhonorowani Krzyżami Zasługi, Medalami za Długoletnią Służbę oraz Medalami Komisji Edukacji Narodowej.

Przypominamy, że Krzyże Zasługi otrzymali:

Brązowy Krzyż Zasługi- Andrzej Tutaj- Zespół Szkół Technicznych w Turku

Brązowy Krzyż Zasługi- Jarosław Jasiak-Zespół Szkół Techniczych w Turku

Brązowy Krzyż Zasługi- Aleksandra Milczarek-Zespół Szkół Technicznych w Turku

‹Brązowy Krzyż Zasługi- Izabella Frątczak- Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Turku

‹Brązowy Krzyż Zasługi- Małgorzata Wojciechowska- I Liceum Ogólnokształcące w Turku

‹Brązowy Krzyż Zasługi- Jadwiga Łęgosz-I Liceum Ogólnokształcące w Turku

Medal za Długoletnią Służbę otrzymali :

Medal Złoty za Długoletnią Służbę- Elżbieta Kruszyna- Zespół Szkół Technicznych w Turku

Medal Złoty za Długoletnią Służbę- Ewa Łączna- Zespół Szkół Technicznych w Turku

Medal Złoty za Długoletnią Służbę- Marek Sęk- Zespół Szkół Technicznych w Turku

Medal Srebrny za Długoletnią Służbę- Magdalena Ławrynian- Zespół Szkół Technicznych w Turku

Medal Srebrny za Długoletnią Służbę- Barbara Witkowska- Zespół Szkół Technicznych w Turku

Medal Komisji Edukacji Narodowej otrzymali:

Grażyna Jarek- Zespół Szkół Technicznych w Turku

Jolanta Leszczyńska- I Liceum Ogólnokształcące w Turku

Teresa Ulatowska- I Liceum Ogólnokształcące w Turku

Czwartkowe spotkanie było również okazją do złożenia gratulacji nauczycielom, którzy w tym roku uzyskali stopień nauczyciela dyplomowanego. Są to: Julita Kończak-Wodzińska i Paweł Piąstka-nauczyciele z Zespołu Szkół Technicznych w Turku.

Medale i odznaczenia państwowe zostaną wręczone przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty 10 listopada 2016 roku.