2018.10.05
Jak ryby w wodzie!

Wystarczy kostium, czepek, okulary i…woda, aby zacząć przygodę z pływaniem. Solidny trening, wiele wyrzeczeń i zamiłowanie do sportu gromadzą wokół Współzawodnictwa Sportowego Szkół Powiatu Tureckiego wielu młodych i aktywnych zawodników. Uczniowie startujący 04.10.2017r. w Mistrzostwach Powiatu Tureckiego w pływaniu drużynowym starali się osiągnąć, jak najwyższe miejsca na podium, wspólnie pracowali na sukces grupy i mogą pochwalić się zdobytymi medali.
Wyniki poszczególnych drużyn przedstawiają się następująco:

 

 

 

 

Powiatowe Mistrzostwa w Pływaniu Drużynowym (Dzieci, Młodzieży Szkolnej, Licealiada)

Igrzyska Dzieci w Pływaniu Dziewcząt

I mc -SP1 Turek
II mc- SP4 Turek
III mc-SP5Turek

25m styl motylkowy Szkoła SP1
I-mc Kukuła Agata

25m styl grzbietowy
I mc-SP1 Szymczak Gabriela
II mc-SP5 Julia Zielińska
III mc-SP4 Agata Naglewska

25m styl klasyczny
Imc-SP1 Maciejewska Gabriela
IImc-SP4 Marcelina Filipiak
IIImc-SP1 Ostrowska Zofia

25m styl dowolny
I mc -SP1 Orłowska Maria
IImc- SP4 Weronika Wasilewska
IIImc- SP4 Julia Kujawa


Igrzyska Dzieci w Pływaniu Chłopców

I mc-SP1
II mc-SP4
III mc-SP5

25m styl motylkowy
I mc- SP1 Piotr Seidel

25m styl grzbietowy
Imc-SP5 Drabina Miłosz
II mc-SP4 Bartosz Majda
IIImc- SP4 Bartosz Skonieczny

25m styl klasyczny
I mc-SP4 lament Konrad
II mc-SP5 Sikorski Michał
III mc- SP1 Urbaniak Gabriel

25m styl dowolny
I mc- SP1 Gargula Kajetan
II mc-SP1 Grenda Bartosz
III mc-SP4 Włodarczyk Dawid


Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Dziewcząt

I mc- SP1 Turek z oddziałami gimnazjalnymi
II mc- SP4 Turek
III mc- SP5 Turek

50m styl motylkowy
I mc- SP Malanów Amelia Krawczyk

50m styl grzbietowy
I mc- SP1 Rybka Alicja
II mc-SP4 Pastuszka Gabriela

50m styl klasyczny
I mc-SP1 I Włodarczyk Gabriela
II mc-SP Malanów Marika Stefaniak
III mc-SP I Grąbkowska Nikola

50m styl dowolny
I mc-SP1 I  Szuberska Amelia
II mc- SP1 I Kukuła Aleksandra
III mc- SP4 Julia Lubas

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Chłopców

I mc- SP1 Turek z oddziałami gimnazjalnymi
II mc- SP5 Turek
III mc- SP4 Turek

50m styl grzbietowy
I mc- SP1 Chojnacki Patryk
II mc-SP1 Mokrowiecki Maksymilian

50m stl klasyczny
I mc- SP5 Wilgócki Michał
II mc- SP5 Pawlak Kacper
III mc- Kuśmirek Kacper

50m styl dowolny
I mc- SP1 Kałużny Radosław
II mc- SP5 Wiśniewski Kacper
III mc- SP1 Jasiakiewicz Dawid


Powiatowa Licealiada w Pływaniu Dziewcząt

I mc- I LO Turek
II mc- ZST Turek

50 m styl motylkowy
I mc-I LO Turek Zuzanna Tomczyk

50m styl grzbietowy
I mc-ZST Turek Kolenda Gabriela
II mc-I LO Turek Gabriela Brzęcka

50m styl klasyczny
I mc- I LO Turek Aleksandra Kowalska
II mc- I LO Turek Agata Straszewsk

50m styl dowolny
I mc- I LO Turek Karolina Jasiakiewicz
II mc- I LO Turek Karolina Sikorska

Powiatowa Licealiada w Pływaniu Chłopców

I mc- ZST Turek
II mc- I LO Turek

50m styl motylkowy
I mc-ZST Turek Rosiak Sebastian
II mc- I LO Turek Bartosz Zygmunt

50m styl grzbietowy
I mc- I LO Turek Filip Grzelakowski
II mc-I LO Turek Jakub Wiśniewski
III mc- ZST Turek Królikowski Igor

50m styl klasyczny
I mc- SZT Turek Strychowski Jgor
II mc- ZST Turek Rosiak Maciej
III mc- ZST Turek Terpiłowski Miłosz

50m styl dowolny
I mc- ZST Pawlak Patryk
II mc- I LO Grzelakowski Filip
III mc- ZST Turek Robak Jakub

Zdjęcia