2018.03.29

Kolejna "porcja" drogowych inwestycji Powiatu Tureckiego

Informowaliśmy niedawno o inwestycjach drogowych, jakie przeprowadzi Powiat Turecki w Kaczkach Śr. i w Tuliszkowie (ul. Jana Pawła II), teraz nadszedł czas na przekazanie dobrej wiadomości dla mieszkańców gminy Dobra mianowicie już pod koniec września w Długiej Wsi powstanie nowy chodnik.

W siedzibie Starostwa Powiatowego dokonano podpisania umowy z  przedstawicielem firmy -Roboty Drogowo – Budowlane BEDRÓG, która wygrała procedurę przetargową i będzie wykonawcą zadania. Wartość umowy wynosi 446.941,72zł. Inwestycja będzie możliwa do realizacji dzięki pomocy finansowej Gminy Dobra. Zakres robót będzie obejmował wykonanie budowy chodnika z kostki brukowej przy drodze powiatowej nr 4497P Przykona - Dobra w miejscowości Długa Wieś.

Wszystkich uczestników ruchu drogowego prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac i przepraszamy za możliwe utrudnienia.