Osoby z Powiatu Tureckiego zakażone obecnie (dane na dzień 25.09.2020 r.) koronawirusem SARS-CoV-2: 20 (-7)
Więcej informacji

Aktualna sytuacja związana z koronawirusem SARS-CoV-2 w Powiecie Tureckim na dzień Sept. 25, 2020 roku:

• Osoby w izolatorium: 3 (-1)
  • Osoby zakażone obecnie: 20 (-7)

2020.06.23
KOMUNIKAT dotyczący ograniczeń w dostępie do urzędów

Urząd Miejski w Turku i Starostwo Powiatowe w Turku informują, że profilaktycznie wprowadzone zostały od dzisiaj, tj. 23 czerwca 2020 r. ograniczenia w dostępie do budynku przy ul. Kaliskiej 59.

W związku z działaniami profilaktycznymi w zakresie przeciwdziałania SARS-CoV-2, do 2 lipca 2020 r. wprowadzamy ograniczenia w zakresie dostępu do urzędów zlokalizowanych przy ul. Kaliskiej 59. W przypadku koniecznej wizyty w budynku Urzędu Miejskiego i Starostwa Powiatowego, kontakt z pracownikami będzie ograniczony do kontaktu telefonicznego.

W tym celu w holu budynku jest dla Państwa dostępny aparat telefoniczny oraz numery kontaktowe do poszczególnych urzędników.

Podczas rozmowy w holu może być obecna wyłącznie jedna osoba. Pozostałe osoby muszą czekać na zewnątrz, zachowując bezpieczny odstęp.

Kasa Urzędu Miejskiego jest nieczynna, wszelkie wpłaty należy dokonywać przelewem.

Romuald Antosik                                         Dariusz Kałużny

Burmistrz Miasta Turek                                Starosta Turecki