Osoby z Powiatu Tureckiego zakażone obecnie (dane na dzień 26.10.2020 r.) koronawirusem SARS-CoV-2: 102 (+3)
Więcej informacji

Aktualna sytuacja związana z koronawirusem SARS-CoV-2 w Powiecie Tureckim na dzień Oct. 26, 2020 roku:

• Osoby objęte nadzorem epidemiologicznym: 33 (+12)
  • Osoby w izolatorium: 2

2020.10.16
Komunikat dotyczący ograniczeń w dostępie do urzędów od 19.10.2020r.

dotyczący ograniczeń w dostępie do Urzędu Miejskiego

i Starostwa Powiatowego w Turku

W związku z działaniami profilaktycznymi w zakresie przeciwdziałania wirusa SARS-CoV-2, od 19 października 2020 roku do odwołania, wprowadzamy ograniczenia w zakresie dostępu do urzędów zlokalizowanych przy ul. Kaliskiej 59.

W przypadku koniecznej wizyty w budynku Urzędu Miejskiego i Starostwa Powiatowego, kontakt z pracownikami będzie ograniczony do kontaktu telefonicznego. W tym celu w holu budynku jest dla Państwa dostępny aparat telefoniczny oraz numery kontaktowe do poszczególnych urzędników.

Podczas rozmowy w holu może być obecna wyłącznie jedna osoba. Pozostałe osoby muszą zaczekać na zewnątrz, zachowując bezpieczny odstęp.

Kasa Urzędu Miejskiego jest nieczynna, wszelkie wpłaty należy dokonywać przelewem bankowym.

Prosimy osoby z objawami przeziębienia lub grypy o pozostanie w domach.

Za zaistniałe utrudnienia przepraszamy i liczymy na wyrozumiałość.

Romuald Antosik                                                    Dariusz Kałużny

Burmistrz Miasta Turek                                              Starosta Turecki