2018.04.17

Laureaci Olimpiad z ILO uhonorowani przez Starostę Tureckiego

Chcą być naukowcami, psychologami, prawnikami, historykami, dążą do samorozwoju i zdobycia wszechstronnej wiedzy. Uważają, że ciężka praca w połączeniu z pasją są receptą na sukces.

Starosta Turecki Mariusz Seńko uhonorował trud Olimpijczyków z I Liceum Ogólnokształcącym im. T. Kościuki w Turku, podziękował za pracę naukową i wręczył upominki. Warto nadmienić, że rok 2017 był szczególnie udany w historii szkoły pod względem uzyskanych przez uczniów wyników w konkursach przedmiotowych bowiem nie tylko młodzież klas maturalnych zdobyła tytuł Laureata Olimpiady ale także młodsi uczniowie z pierwszej i drugiej klasy. Należy dodać, że osiągnięcia olimpijczyków dodają skrzydeł innym i zachęcają do jeszcze większej pracy. Teraz przed Olimpijczykami matura, wymarzone studia i kariera zawodowa.

Prezentujemy listę nagrodzonych uczniów z I LO w Turku:

Karol Pawlak 3F

Laureat XLIV Olimpiady Historycznej

Opiekun: Paweł Żebrowski

Wojciech Jakub Wilczyński 3B

Finalista XXXVI Okręgowej Olimpiady Języka Łacińskiego

Opiekun: Ewa Patrzykąt

Szymon Klimek 2A

Finalista XI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej

Opiekun: Barbara Żebrowska

Karolina Darul 1B

Finalistka XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej

Opiekun: Agnieszka Łapka

Weronika Osicka 1C

Finalistka XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej

Opiekun: Agnieszka Łapka

Gratulujemy wszystkim Laureatom ogromnego sukcesu oraz ich opiekunom.  Życzymy kolejnych osiągnięć edukacyjnych!