Majówka Powiatowa

Maj, słońce, ciepło... Czas na Majówkę. Niecodzienna moc atrakcji czeka na mieszkańców Powiatu Tureckiego w Kaczkach Średnich. Tam, w piękne majowe popołudnie corocznie odbywa się Majówka Powiatowa.

Impreza ta jest doskonałą okazją do zaprezentowania owoców pracy hodowców kwiatów i innych roślin. Dzięki temu, uczestnicy majówki mają możliwość oglądać i zakupić piękne okazy. Nie brakuje również pokazów najnowszych maszyn rolniczych i ich możliwości. Na przybyłych czekają również inne atrakcje: od pokazów przygotowanych przez straż pożarną i policję, a także motocyklistów po przejazd gokartem oraz degustację grochówki i dań z grilla. Wiele atrakcji czeka również na dzieci, które mogą miło spędzić czas w wesołym miasteczku.

Podczas Majówki odbywa się także piknik ekologiczny, który promuje bardzo zdrowy i modny styl życia. Uczestnicy tego wydarzenia mogą dowiedzieć się więcej na temat odnawialnych źródeł energii, zasmakować ekologicznej żywności, jak również wymienić zebrane wcześniej szkodliwe elektrośmieci na sadzonki oraz obejrzeć ekologiczne kosmetyki.

Majówka Powiatowa jest doskonałą okazją do przyjemnego spędzenia czasu i uzyskania pożytecznych informacji, które być może wpłyną na pozytywne zmiany w życiu mieszkańców powiatu tureckiego. Zapraszamy!