2018.01.19

Powiatowe zmagania szczypiornistów zakończone

Do kolejnej rywalizacji sportowej przystąpili pełni pozytywnej energii i pasji młodzi zawodnicy, którzy walczyli o tytuł Mistrzów Powiatu Tureckiego w piłce ręcznej. Zacięta rywalizacja pokazała, że młodzież bardzo chętnie angażuje się w przedsięwzięcia sportowe. Uczniowie rozgrywali mecze w sali sportowej w SP nr 2 w Turku oraz w hali SP w Malanowie. Rozgrywki sportowe odbywają się w ramach Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży Szkół Powiatu Tureckiego prowadzonego i finansowanego przez Starostwo Powiatowe w Turku. Poniżej prezentujemy wyniki klasyfikacji końcowej.

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców z dnia 15.01.br.:

a) dziewczęta
     I m-ce SP Przykona
     II m-ce SP Słodków
     III m-ce SP Przykona II
     IV m-ce SP  I Turek

b) chłopcy
    I m-ce   SP  5 Turek
    II m-ce  SP Przykona
    III m-ce SP Słodów
    IV m-ce SP Malanów

Powiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców z 16-17.01.br.:
  a) dziewczęta
    I m-ce SP Przykona
    II m-ce SP Słodków
    III m-ce SP Malanów
    IV m-ce SP Przykona II

a) chłopcy
    I m-ce SP 5 Turek
    II m- ce SP   Malanów
    III m-ce SP Tuliszków
    IV m-ce SP Słodków

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych rozgrywakch!