Samorządowcy walczyli o Puchar Starosty Tureckiego

Miniona sobota 3 marca br. samorządowcom z Powiatu Tureckiego przebiegła na sportowych zmaganiach o Puchar Starosty Tureckiego podczas XIX Mistrzostw Samorządowców Powiatu Tureckiego w Halowej Piłce Nożnej , które odbyły się w sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich.

W Turnieju zmierzyli się urzędnicy, radni, sołtysi oraz dyrektorzy jednostek organizacyjnych samorządów reprezentujących: Powiat Turecki oraz Gminy Dobra,  Kawęczyn i Gminy Turek. W finale spotkali się zawodnicy z Gminy Dobra i Gminy Kawęczyn. Najlepszą drużyną po raz kolejny okazała się reprezentacja Gminy Kawęczyn.

W meczu o trzecie miejsce reprezentacja Gminy Turek po emocjonującym pojedynku pokonała drużynę Powiatu Tureckiego. Królem strzelców okazał się zawodnik zwycięskiej drużyny Grzegorz Łakomicki (gmina Dobra), natomiast najlepszym bramkarzem mistrzostw został zawodnik reprezentacji Gminy Kawęczyn– Sylwester Kasprzak.

Zwycięska drużyna z Gminy Kawęczyn otrzymała Puchar Starosty Tureckiego. Na zakończenie wszyscy uczestnicy sportowej rywalizacji uhonorowani zostali pamiątkowymi medalami, statuetkami i dyplomami.

Przedsięwzięcie było zorganizowane i sfinansowane przez Powiat Turecki.

Zdjęcia