2018.07.24

Życzenia z okazji Święta Policji

Z okazji  Święta Policji, w imieniu Samorządu Powiatu Tureckiego, składamy Policjantkom, Policjantom, Związkowcom i Pracownikom Komendy Powiatowej Policji w Turku, najserdeczniejsze życzenia i wyrazy uznania za pełnioną służbę na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego Powiatu Tureckiego.

Wypełniając swój obowiązek wobec mieszkańców naszego powiatu, wymagający wysokiego poczucia odpowiedzialności, ciągłej gotowości i poświęcenia, jesteście świadkami ludzkich dramatów i nieszczęść. Jednakże służba w Policji to również ludzka wdzięczność  i uśmiech tych, którym pomogliście.

Życzymy, by trud włożony w wypełnianie powierzonych zadań służbowych okazał się dla Was powodem do dumy i satysfakcji oraz był nagradzany uznaniem
i szacunkiem całego społeczeństwa.

Dziękując za Wasze poświęcenie, życzymy bezpiecznej służby, wiary w sens i słuszność podejmowanych działań oraz zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Z wyrazami szacunku

Przewodniczący Rady Powiatu Tureckiego                                Starosta Turecki

Tadeusz Gebler                                                  Mariusz Seńko