2023.06.12

Umowa na dofinansowanie montażu instalacji fotowoltaicznej w PSP Turek podpisana

7 czerwca 2023 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Turku odbyło się podpisanie umowy na wsparcie przez Starostwo Powiatowe w Turku montażu instalacji fotowoltaicznej dla Komendy Powiatowej PSP w Turku. Sygnatariuszami umowy byli bryg. Piotr Pietrucha – Komendant Powiatowy PSP w Turku, Dariusz Kałużny – Starosta Turecki, Władysław Kaski – Wicestarosta oraz Teresa Borkowska – Skarbnik Powiatu Tureckiego.
Na mocy umowy Starostwo Powiatowe w Turku przekazało kwotę 20 tys. zł. na montaż instalacji o mocy 31,16 kWp. Instalacja zostanie posadowiona na gruncie na obszarze działki strażnicy KP PSP w Turku.
Opracowanie i zdjęcia: st. kpt. K. Gruszczyński