2024.03.04

XXI Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Tenisie Stołowym

None

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w „XXI Mistrzostwach Powiatu Tureckiego w Tenisie Stołowym”. Zawody skierowane będą do wszystkich mieszkańców Powiatu Tureckiego, a ich celem byłaby popularyzacja tenisa stołowego. Najlepsi tenisiści z terenu Państwa gminy wzięliby udział w turnieju finałowym, wyłaniającym mistrza Powiatu Tureckiego w różnych kategoriach wiekowych.

W związku z organizacją „XXI Mistrzostw Powiatu Tureckiego w Tenisie Stołowym o Puchar Starosty Tureckiego”, które odbędą się w dniach 22 – 23 marca br. w sali sportowej w Malanowie przy ul. Parkowej 29 przesyłamy harmonogram czasowy zawodów w rozbiciu na kategorie wiekowe:

1. DZIECI I MŁODZIEŻ: 22 marca 2024 r. (piątek)

- klasy I – IV szkoły podstawowe, godz. 9.00 (dziewczęta i chłopcy)

- klasy V – VI szkoły podstawowe, godz. 9.00 (dziewczęta i chłopcy)

- klasy VII – VIII szkoły podstawowe, godz. 11.30 (dziewczęta i chłopcy)

- szkoły ponadpodstawowe (dziewczęta i chłopcy) , godz. 11.30

2. DOROŚLI: 23.03.2024 r. (sobota)

- OPEN kobiety, godz. 9.00

- mężczyźni do 40 lat, godz. 9.00

- mężczyźni 41-55 lat, godz. 9.00

- mężczyźni powyżej 55 lat, godz. 9.00

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą do Państwa o przesłanie zgłoszeń wraz z oświadczeniami rodziców (opiekunów prawnych) w przypadku uczniów niepełnoletnich wyrażających zgodę na udział dziecka w imprezie do dnia 12 marca br. do Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Tuku ul. Kaliska 59; 62-700 Turek, tel. 63 222 32 57.

Załączniki:

1. Regulamin „XXI Mistrzostw Powiatu Tureckiego w Tenisie Stołowym o Puchar Starosty Tureckiego”.
  2. Karta zgłoszenia.
  3. Oświadczenie rodziców (opiekunów prawnych).