2021.03.08

Gratulujemy sukcesów zawodnikom z Powiatu Tureckiego

None

W Mistrzostwach Polski Krajowego Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych w Żerkowie brali udział reprezentanci dwóch klubów z Powiatu Tureckiego. Spośród startujących zawodników z naszego klubu z brązowym medalem wrócił Franciszek Grzymski 09 r. U 14 - 1000m.
Również ambitnie pobiegli dwaj młodsi zawodnicy z Brzeźna: Fabian Grabarek i Gabriel Szczepaniak, którzy po raz pierwszy wystąpili w tak ważnych zawodach.

Antonina Dera 08 r. w biegu na 1000 m w kat. U 14 przybiegła na metę na 22 miejscu.

Damian Nijakowski 07 r. w bardzo silnie obsadzonym biegu U 16 - 2000 m przybiegł na bardzo dobrym siódmym miejscu. Natomiast Stanisław Grzymski 04 r. U 18 - 3000 m, ukończył bieg na 33 pozycji.

Również swój sukces odnieśli zawodnicy UKS Sprinter Słodków.

Bartosz Rzempołuch 08r. - II miejsce w kat. U 14 i Zuzanna Kaźmierczak 08 r. -XI miejsce w  kat U 14.

Amelia Wielgocka miejsce XVIII kat U-14

W każdym biegu uczestniczyło około 80 zawodników z całej Polski. Koszty przejazdu na zawody pokryło Starostwo Powiatowe Turek. Gratulujemy i życzymy sukcesów w zbliżających się Mistrzostwach Województwa i Międzywojewódzkich w Biegach Przełajowych.

Trenerzy- UKS Sprinter Słodków Robert Rosiak

UKS Skoczek Władysławów- Florian Berliński