Współzawodnictwo sportowe
Sezon Kategoria wiekowa Dyscyplina Terminy Komunikaty
2017/2018 Szkoły Ponadgimnazjalne Drużynowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców
Finał:
2018.04.19
2017/2018 Szkoły Ponadgimnazjalne Drużynowe pływanie dziewcząt i chłopców
Finał:
2017.10.25
Komunikat organizacyjny
2017/2018 Szkoły Ponadgimnazjalne Drużynowe szachy dziewcząt i chłopców
Finał:
2017.11.21
2017/2018 Szkoły Ponadgimnazjalne Drużynowy badminton dziewcząt i chłopców
Finał:
2017.10.31
Komunikat organizacyjny
Komunikat końcowy
2017/2018 Szkoły Ponadgimnazjalne Drużynowy tenis stołowy dziewcząt i chłopców
Finał:
2017.10.23
Komunikat organizacyjny
2017/2018 Szkoły Ponadgimnazjalne Halowa piłka nożna chłopców
Finał:
2017.11.09
Komunikat organizacyjny
2017/2018 Szkoły Ponadgimnazjalne Piłka koszykowa dziewcząt i chłopców
Finał:
2018.02.07
2017/2018 Szkoły Ponadgimnazjalne Piłka nożna chłopców
Finał:
2018.03.29
2017/2018 Szkoły Ponadgimnazjalne Piłka ręczna dziewcząt i chłopców
Finał:
2017.10.26
Komunikat organizacyjny
2017/2018 Szkoły Ponadgimnazjalne Piłka siatkowa dziewcząt i chłopców
Finał:
2018.02.28
2017/2018 Szkoły Ponadgimnazjalne Piłka siatkowa plażowa chłopców
Finał:
2018.05.16
2017/2018 Szkoły Ponadgimnazjalne Piłka siatkowa plażowa dziewcząt
Finał:
2018.05.15
2017/2018 Szkoły Ponadgimnazjalne Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców
Finał:
2017.10.06
Komunikat organizacyjny
Mapy
Komunikat końcowy
2017/2018 Szkoły Ponadgimnazjalne Unihokej chłopców
Finał:
2017.11.02
Komunikat organizacyjny
2017/2018 Szkoły Ponadgimnazjalne Unihokej dziewcząt
Finał - dziewczęta:
2017.11.03
Komunikat organizacyjny
2017/2018 Szkoły Podstawowe (klasy 1-6) Czwórbój lekkoatletyczny chłopców
Finał:
2018.04.27
2017/2018 Szkoły Podstawowe (klasy 1-6) Czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt
Finał:
2018.04.25
2017/2018 Szkoły Podstawowe (klasy 1-6) Drużynowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców
Finał:
2018.04.19
2017/2018 Szkoły Podstawowe (klasy 1-6) Drużynowe pływanie dziewcząt i chłopców
Finał:
2017.10.25
Komunikat organizacyjny
2017/2018 Szkoły Podstawowe (klasy 1-6) Drużynowe szachy dziewcząt i chłopców
Finał:
2017.11.21
2017/2018 Szkoły Podstawowe (klasy 1-6) Drużynowy badminton dziewcząt i chłopców
Finał:
2017.10.31
Komunikat organizacyjny
Komunikat końcowy
2017/2018 Szkoły Podstawowe (klasy 1-6) Drużynowy tenis stołowy dziewcząt i chłopców
Finał:
2017.10.20
Komunikat organizacyjny
Komunikat końcowy
2017/2018 Szkoły Podstawowe (klasy 1-6) Halowa piłka nożna chłopców
Eliminacje:
2017.10.23
Finał:
2017.11.09
Komunikat organizacyjny
2017/2018 Szkoły Podstawowe (klasy 1-6) Piłka koszykowa chłopców
Eliminacje:
2018.01.12
Finał:
2018.03.09
2017/2018 Szkoły Podstawowe (klasy 1-6) Piłka koszykowa dziewcząt
Eliminacje:
2018.01.10
Finał:
2018.03.06
2017/2018 Szkoły Podstawowe (klasy 1-6) Piłka ręczna dziewcząt i chłopców
Eliminacje - chłopcy:
2017.12.12
Eliminacje - dziewczęta:
2017.12.14
Finał:
2018.01.17
2017/2018 Szkoły Podstawowe (klasy 1-6) Piłka siatkowa dziewcząt i chłopców
Finał:
2018.03.14
2017/2018 Szkoły Podstawowe (klasy 1-6) Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców
Finał:
2017.10.06
Komunikat organizacyjny
Mapy
Komunikat końcowy
2017/2018 Szkoły Podstawowe (klasy 1-6) Unihokej chłopców
Eliminacje:
2017.10.30
Finał:
2017.11.02
Komunikat organizacyjny
2017/2018 Szkoły Podstawowe (klasy 1-6) Unihokej dziewcząt
Eliminacje:
2017.10.24
Finał:
2017.11.03
Komunikat organizacyjny
2017/2018 Szkoły Podstawowe (klasy 1-6) Warcaby dziewcząt i chłopców
Finał:
2018.02.08
2017/2018 Szkoły Podstawowe (klasy 7-8) i Gimnazjalne Drużynowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców
Finał:
2018.04.19
2017/2018 Szkoły Podstawowe (klasy 7-8) i Gimnazjalne Drużynowe pływanie dziewcząt i chłopców
Finał:
2017.10.25
Komunikat organizacyjny
2017/2018 Szkoły Podstawowe (klasy 7-8) i Gimnazjalne Drużynowe szachy dziewcząt i chłopców
Finał:
2017.11.21
2017/2018 Szkoły Podstawowe (klasy 7-8) i Gimnazjalne Drużynowy badminton dziewcząt i chłopców
Finał:
2017.11.06
Komunikat organizacyjny
2017/2018 Szkoły Podstawowe (klasy 7-8) i Gimnazjalne Drużynowy tenis stołowy dziewcząt i chłopców
Finał:
2017.10.23
Komunikat organizacyjny
Komunikat końcowy
2017/2018 Szkoły Podstawowe (klasy 7-8) i Gimnazjalne Halowa piłka nożna chłopców
Eliminacje:
2017.10.26
Finał:
2017.11.07
Komunikat organizacyjny
2017/2018 Szkoły Podstawowe (klasy 7-8) i Gimnazjalne Piłka koszykowa chłopców
Finał:
2018.03.01
2017/2018 Szkoły Podstawowe (klasy 7-8) i Gimnazjalne Piłka koszykowa dziewcząt
Finał:
2018.03.02
2017/2018 Szkoły Podstawowe (klasy 7-8) i Gimnazjalne Piłka nożna chłopców
Eliminacje:
2018.03.30
Finał:
2018.04.11
2017/2018 Szkoły Podstawowe (klasy 7-8) i Gimnazjalne Piłka ręczna dziewcząt i chłopców
Eliminacje - chłopcy:
2017.12.05
Eliminacje - dziewczęta:
2017.12.07
Finał:
2018.01.15
2017/2018 Szkoły Podstawowe (klasy 7-8) i Gimnazjalne Piłka siatkowa dziewcząt i chłopców
Finał:
2018.03.07
2017/2018 Szkoły Podstawowe (klasy 7-8) i Gimnazjalne Piłka siatkowa plażowa chłopców
Finał:
2018.05.16
2017/2018 Szkoły Podstawowe (klasy 7-8) i Gimnazjalne Piłka siatkowa plażowa dziewcząt
Finał:
2018.05.15
2017/2018 Szkoły Podstawowe (klasy 7-8) i Gimnazjalne Szkolna Liga Lekkoatletyczna dziewcząt i chłopców
Finał:
2018.04.26
2017/2018 Szkoły Podstawowe (klasy 7-8) i Gimnazjalne Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców
Finał:
2017.10.06
Komunikat organizacyjny
Mapy
Komunikat końcowy
2017/2018 Szkoły Podstawowe (klasy 7-8) i Gimnazjalne Unihokej chłopców
Finał:
2017.11.15
2017/2018 Szkoły Podstawowe (klasy 7-8) i Gimnazjalne Unihokej dziewcząt
Finał:
2017.11.13