Aktualna sytuacja związana z koronawirusem SARS-CoV-2 w Powiecie Tureckim na dzień Aug. 2, 2020 roku:

• Osoby w izolatorium: 45
  • Osoby hospitalizowane: 8 (-3)
  • Osoby zakażone obecnie: 190 (-2)

2019.10.09
Konkurs na ekologiczny karmnik przyjazny ptakom

Starosta Turecki Zaprasza do udziału w konkursie na nowatorski karmnik dla ptaków pod nazwą: „Ekologiczny karmnik przyjazny ptakom”.

Konkurs skierowany jest dla młodzieży ze szkół podstawowych klas VIII z Powiatu Tureckiego, która stworzy własnoręcznie wykonany, nowoczesny karmnik dla ptaków z materiałów naturalnych i ekologicznych.

Dla uczestników konkursu organizator przewidział atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz nagrody wyróżnienia. Nagrodą za zajęcie I miejsca jest rower.

Prace należy dostarczyć  osobiście do Starostwa Powiatowego ul. Kaliska 59, pokój nr 3 (parter) w terminie do 12.11.2019 roku.

Kontakt do organizatorów: Beata Wojciechowska: beata.wojciechowska@powiat.turek.pl, nr tel. 63 222 32 89.

Prosimy o zapozanie się z poniżej załączonym regulaminem.