Osoby z Powiatu Tureckiego zakażone obecnie (dane na dzień 25.09.2020 r.) koronawirusem SARS-CoV-2: 20 (-7)
Więcej informacji

Aktualna sytuacja związana z koronawirusem SARS-CoV-2 w Powiecie Tureckim na dzień Sept. 25, 2020 roku:

• Osoby w izolatorium: 3 (-1)
  • Osoby zakażone obecnie: 20 (-7)

2020.04.24
List Starosty Tureckiego na zakończenie roku szkolnego klas maturalnych

Drodzy Absolwenci
Szkół prowadzonych przez Powiat Turecki

Nadszedł czas zakończenia Waszej wieloletniej nauki w murach Szkoły prowadzonej przez Powiat Turecki.

Z dumą podziwiam Wasze dążenie do celu, Waszą determinację i ciężką pracę. Przed Wami egzaminy maturalne oraz podejmowanie decyzji co do przyszłości.

Wyrażam głębokie ubolewanie, że tak ważne dla Was wydarzenia dzieją się w trudnym okresie walki z pandemią koronawirusa, zawieszenia zajęć
w szkołach oraz podjętej przez Was przy wsparciu nauczycieli, zdalnej nauki.

Został również przesunięty termin egzaminu maturalnego, jednakże zyskaliście czas na jeszcze lepsze przygotowanie się do matury.

Słowa uznania kieruję również w stronę Nauczycieli i Dyrekcji Szkoły.
Dziękuję Państwu za oddanie i trud ogromnej pracy włożonej w edukację. Wyrażam również wdzięczność za rzetelne przygotowanie uczniów do egzaminów maturalnych.

Drodzy Absolwenci !

Gratuluję ukończenia wybranej przez Was Szkoły.
Jestem przekonany, że mimo tak trudnych warunków, doskonale poradzicie sobie podczas czekających Was egzaminów. Życzę Wam powodzenia, wszelkiej pomyślności, a przede wszystkim zdrowia.

Liczę na szybkie spotkanie, podczas którego będę mógł Wam osobiście pogratulować sukcesów oraz nagrodzić za dotychczasowe osiągnięcia.

(-) Dariusz Kałużny