Aktualna sytuacja związana z koronawirusem SARS-CoV-2 w Powiecie Tureckim na dzień Aug. 13, 2020 roku:

• Osoby w izolatorium: 23 (-3)
  • Osoby zakażone obecnie: 130

2020.07.29
Pani Barbara Piąstka- Dopieralska nowym dyrektorem Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Turku

Zarząd Powiatu Tureckiego, w dniu 29 lipca 2020 r. powierzył Pani Barbarze Piąstce-Dopieralskiej stanowiska Dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej na okres od dnia 1 września 2020 r. do dnia 31 sierpnia 2025 r.

Pani Barbara Piąstka-Dopieralska swoją karierę zawodową od początku związała z placówkami oświatowymi. Posiada 10. letni staż pracy w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Turku na stanowisku referenta oraz pedagoga (specjalisty tyflopedagoga). Z wykształcenia jest informatykiem oraz anglistą. Ukończyła również studia podyplomowe w zakresie tyflopedagogiki, pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, terapii pedagogicznej. Od 12 lat pracuje jako nauczyciel w Zespole Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich.