2023.05.23

Podziękowania organizatorów za wsparcie Majówki Powiatu Tureckiego 2023

None

Podziękowania dla partnerów wydarzenia:

Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa. Oddziału Terenowego w Poznaniu.

Wielkopolskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Poznaniu oraz Biura Powiatowego w Turku

Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Poznaniu

Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Oddziału regionalnego w Poznaniu oraz Placówki terenowej w Turku

Podziękowania dla jednostek Powiatu Tureckiego: Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, Powiatowego Urzędu Pracy, Zarządu Dróg Powiatowych w Turku

Podziękowania dla uczniów Zespołu Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich.

Podziękowania za wsparcie dla partnerów Zespołu Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich:

Marki Kubota oraz firmy POLSAD

Ambro Logistics z Grupy Ambro

Grupy BOSCH

Podziękowania za wsparcie wydarzenia dla:

Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Handlowo-Usługowego Kubacki z Malanowa

Mleczarni Turek

Spółki McKeen-Beef

Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu

12 Wielkopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej

Klubu Strzeleckiego RCS Panaszew

Stowarzyszeniu "Dajmy Szansę"

Parafialnemu Zespołowi Caritas Kaczki Średnie

Podziękowania  za pomoc w przygotowaniu Majówki dla Komendy Powiatowej  Państwowej Straży Pożarnej w Turku, Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Turek,   Komendy Powiatowej Policji w Turku oraz  szpitala w Turku.

Za udział dla wszystkich Pań z KGW

Wielkopolska Biesiada czyli Majówka Powiatu Tureckiego z Wystawą Rolno-Ogrodniczą oraz Piknik z Produktem Polskim - Powiatowy etap VIII edycji Bitwy Regionów został objęty Patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.