Aktualna sytuacja związana z koronawirusem SARS-CoV-2 w Powiecie Tureckim na dzień June 3, 2020 roku:

• Osoby poddane izolacji domowej: 1

2019.11.18
Roztrzygnięcie konkursu pt. "Ekologiczny Karmnik Przyjazny Ptakom"

Uprzejmie informujemy, że w dniu 14 listopada 2019 r. komisja konkursowa w składzie: Sławomir Błaszczyk - Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska, Alicja Chojecka, Ilona Tomczak oraz Beata Wojciechowska dokonała oceny prac przedłożonych w konkursie pt. "Ekologiczny Karmnik Przyjazny Ptakom" i wyłoniła zwycięzców:

• I miejsce: Samanta Grzelak, uczennica Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Słodkowie;
  • II miejsce: Anna Przybył, uczennica Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Słodkowie;
  • III miejsce: Marcin Bukowski, uczeń Szkoły Podstawowej im. M. Skłodowskiej-Curie w Żukach.

Zarówno dla laureatów konkursu jak i wszystkich pozostałych uczestników Starostwo Powiatowe w Turku ufundowało atrakcyjne nagrody, których uroczyste wręczenie odbędzie się 21 listopada 2019 r. o godzinie 14:00 w siedzibie Starostwa przy ulicy Kaliskiej 59 w Turku.