2021.07.01

Wielki międzynarodowy boks w Powiecie Tureckim !

None
   Starosta Turecki Dariusz Kałużny, Burmistrz Dobrej Tadeusz Gebler wraz z partnerami i sponsorami mają przyjemność zaprosić wszystkich chcących dopingować naszego boksera Kamila Gardzielika na pierwszą historyczną galę boksu Challenger’s Boxing Night już 9-go lipca !!! Powiat Turecki jest głównym patronem tego święta boksu. Gala rozpoczyna się o godzinie 18.00 w Hali Widowiskowo – Sportowej w Turku. Zaplanowanych jest kilkanaście walk. 7 walk bokserskich będzie można także obejrzeć na antenie TVP Sport. Początek transmisji na żywo w piątek 9-go lipca o godzinie 21.00.
   W walce wieczoru pochodzący z Dobrej, niezwyciężony dotąd Kamil Gardzielik zmierzy się w międzynarodowym pojedynku z Joelem Julio. To, czy naszemu bokserowi „fabryka w Wielkopolsce dała wystarczająco dużo pary" do pokonania byłego pretendenta do mistrzostwa świata WBO będziemy wiedzieć już za dwa tygodnie.
Kibicujmy sportowo naszemu Championowi ! Niech poczuje, że cała hala i wszyscy mieszkańcy są za nim !!!
   W Challenger’s Boxing Night w Turku 9-go lipca pojedynek stoczy jeszcze jeden zawodnik pochodzący z powiatu tureckiego. Tego wieczoru będziemy mieli także okazję obejrzeć bój Przemysława Kuliga. Obecnie trenuje w Gdańsku z grupą Best Boxing Promotions Czterorundową walkę stoczy w kategorii półciężkiej 80kg, choć w planach jest zejście do niższej kategorii wagowej.
   Wysokie napięcie towarzyszy także walce Tryc vs Gonzalez.
Serdeczne podziękowania dla wszystkich sponsorów i partnerów wydarzenia z naszego terenu, którzy pomagają w przygotowaniu gali :
Gmina Dobra Wielkopolska, Gmina Turek, Miasto Turek, ENERGIA PRZYKONA, NEO ENERGY GROUP, Sun Garden, Drewtur LTM Greber Spółka Jawna, PPHU Kubacki, Wysowianka- naturalna woda mineralna, Hostel Barbórka, Ambro Logistics
Patroni Medialni: TVP Sport, Telewizja Wielkopolska , iTurek.net, Radio Poznań, Turek.net.pl, Echo Turku

None