2022.11.15

Wręczono nagrody laureatom konkursu "Twoja krew ratuje życie"

None

Dnia 14.11.2022 r. o godz. 10.00 w Klubie „Barbórka” w Turku podczas kolejnej akcji poboru krwi odbyło się wręczenie nagród dla laureatów konkursu plastycznego mającego na celu promowanie idei honorowego krwiodawstwa pn. „Twoja krew ratuje życie” zorganizowanego przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Turku, pod patronatem Powiatu Tureckiego, RCKiK w Kaliszu, Klubu Honorowych Dawców Krwi „Górnik” w Turku, Powiatowej Biblioteki Publicznej w Turku, Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Turku, Restauracji Staromiejskiej w Turku, KIEROWCA.BIZ

Uczestnikami konkursu byli wychowankowie rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej. Przedmiotem tegorocznego konkursu było wykonanie plakatu nawiązującego tematem do Honorowego Krwiodawstwa oraz prowadzenia zdrowego trybu życia.  Nadesłane prace były twórcze i estetycznie wykonane.

Wicestarosta Władysław Karski oraz Dyrektor Powiatowej Biblioteki Publicznej w Turku p. Urszula Szczęsna oraz Prezes Klubu Honorowych Dawców Krwi „Górnik” w Turku  p. Jacek Hoffman wręczyli Laureatom konkursu okolicznościowe dyplomy i upominki.

Laureaci konkursu:

I KATEGORIA 7 LAT– Michał

II KATEGORIA 10 LAT – Maja

III KATEGORIA – 13 LAT – Nikola

IV KATEGORIA – 15 LAT – Blanka

WYRÓŻNIENIE dla najmłodszego uczestnika konkursu – Adriana 6 LAT

Wśród uczestników konkursu zostały rozlosowane dwa VOUCHERY, jeden ufundowany przez Restaurację Staromiejską, a drugi przez KIEROWCA.BIZ. Brawa dla Julii i Gabrysi😊

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy za zaangażowanie i udział w konkursie. Zwycięskie prace będą zamieszczone na kalendarzu Klubu Honorowych Dawców Krwi „Górnik” w Turku na rok 2023.