2023.06.29

Zarząd Powiatu Tureckiego otrzymał absolutorium i wotum zaufania

None
Zarząd Powiatu Tureckiego otrzymał absolutorium oraz wotum zaufania. Radni byli w swoich głosowaniach jednomyślni, pozytywnie oceniając działania władz samorządu powiatowego.
- Chciałbym serdecznie podziękować za jednogłośne udzielenie wotum zaufania i jednogłośnie głosowanie za sprawozdaniem finansowym, a także jednogłośne absolutorium dla Zarządu Powiatu Tureckiego. Te trzy jednogłośne głosowania „za” dedykuję wszystkim pracownikom Starostwa Powiatowego, a także jednostek podległych. To ciężka praca nas wszystkich i ogromna radość, że co roku mogę to powtórzyć. Nieraz się spieramy, ale mianownik jest jeden- żeby mieszkańcom powiatu tureckiego żyło się lepiej. Od początku tworzymy wspaniałą ekipę i za to dziękuję - podsumował wyniki głosowań Starosta Dariusz Kałużny, specjalne podziękowania przekazując na ręce Skarbnik Teresy Borkowskiej.

fot.iTurek