Aktualna sytuacja związana z koronawirusem SARS-CoV-2 w Powiecie Tureckim na dzień Aug. 2, 2020 roku:

• Osoby w izolatorium: 45
  • Osoby hospitalizowane: 8 (-3)
  • Osoby zakażone obecnie: 190 (-2)

2019.11.15
Bezpłatne Badania mammograficzne we Władysławowie

LUX MED zaprasza Panie w wieku 50-69 lat na bezpłatne badania mammograficzne w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi finansowanego przez NFZ.

W badaniu mogą wziąć udział Panie w wieku 50-69 lat, które są ubezpieczone, nie są leczone z powodu raka piersi a także:

• nie miały wykonanej mammografii w ramach Programu w ciągu ostatnich 24 miesięcy;
  • lub są w grupie ryzyka i w roku poprzedzającym otrzymały pisemne wskazanie do wykonania ponownej mammografii po upływie 12 miesięcy.

Mobilna pracownia mammograficzna LUX MED będzie oczekiwała na Panie we Władysławowie, 10 grudnia 2019 w godzinach od 9.00 do 14.00 przy Domu Rolnika, naprzeciw sklepu Lewiatan.

Prosimy o wcześniejszą rejestrację pod nr tel. 58 666 24 44 lub na stronie internetowej www.mammo.pl/formularz. W celu weryfikacji uprawnień do badania przed połączeniem telefonicznym prosimy przygotować dowód osobisty.

Badanie nie wymaga skierowania lekarskiego. Prosimy o zabranie ze sobą zdjęć z poprzednich mammografii.

Więcej informacji na załączonym plakacie.

Pliki