Aktualna sytuacja związana z koronawirusem SARS-CoV-2 w Powiecie Tureckim na dzień May 31, 2020 roku:

• Osoby hospitalizowane: 0 (-1)
  • Osoby zakażone ogółem: 6
  • Osoby zakażone obecnie: 1 (-1)

2019.06.05
Gratulacje dla Ministra Waldemara Budy

Na okoliczność powołania przez Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego Pana Waldemara Budę – rodowitego mieszkańca Turku, na stanowisko Sekretarza Stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju, Samorząd i Mieszkańcy Powiatu Tureckiego przekazują Panu Ministrowi gratulacje oraz wyrazy najwyższego uznania.

Wyrażamy przekonanie, że powierzone Panu nowe, jakże odpowiedzialne zadania pozwolą w pełni wykorzystać Pana kwalifikacje oraz będą stanowić źródło satysfakcji i zadowolenia.

Ufamy, że podejmowane w w Ministerstwie Inwestycji i Rozwojudziałania ukierunkowane na rozwój naszego kraju, przyczynia się również do dobrych zmian społeczno-gospodarczych Powiatu Tureckiego.

Życzymy Panu Ministrowi sukcesów w wypełnianiu powierzonych obowiązków oraz pomyślności w realizacji wszelkich planów i zamierzeń.