Aktualna sytuacja związana z koronawirusem SARS-CoV-2 w Powiecie Tureckim na dzień June 3, 2020 roku:

• Osoby poddane izolacji domowej: 1

2019.11.29
Ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert w zakresie udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej lub świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie Powiatu Tureckiego w 2020 roku.

Zarząd Powiatu Tureckiego informuje, iż w dniu 28 listopada 2019 r. rozstrzygnięto otwarty konkurs ofert na powierzenie realizacji zadań publicznych w zakresie prowadzenia punktów przeznaczonych na udzielanie nieodpłatnej pomocy prawnej lub świadczenie nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie powiatu tureckiego w 2020 roku.

W załączniki:

Ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert na powierzenie realizacji zadań publicznych
lub świadczenie nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie powiatu tureckiego w 2020 roku.

Starosta Turecki

/-/ Dariusz Kałużny