Aktualna sytuacja związana z koronawirusem SARS-CoV-2 w Powiecie Tureckim na dzień July 2, 2020 roku:

• Osoby poddane izolacji domowej: 32 (+8)
  • Osoby hospitalizowane: 10 (-1)

2019.04.10
Rondo na skrzyżowaniu Wyszyńskiego z Kolską Szosą

Zarząd Dróg Powiatowych informuje, że w dniu 11-go kwietnia br. w godzinach popołudniowych mogą wystąpić utrudnienia w ruchu na skrzyżowaniu ulic Kolska Szosa z Wyszyńskiego. Rozpoczęły się prace przygotowawcze mające na celu zmianą organizacji ruchu poprzez wprowadzenie ruchu okrężnego.

Zakres prowadzonych zmian dotyczy: ustawiania elementów urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i oznakowania pionowego oraz wykonania oznakowania poziomego.

Powiat Turecki realizując powyższą inwestycję kieruje się zapewnieniem bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego oraz usprawnieniem płynności ruchu w godzinach największego natężenia ruchu drogowego.

Za utrudnienia przepraszamy.