Osoby z Powiatu Tureckiego zakażone obecnie (dane na dzień 30.09.2020 r.) koronawirusem SARS-CoV-2: 30 (+5)
Więcej informacji

Aktualna sytuacja związana z koronawirusem SARS-CoV-2 w Powiecie Tureckim na dzień Sept. 30, 2020 roku:

• Osoby poddane izolacji domowej: 29 (+3)
  • Osoby w izolatorium: 2
  • Osoby hospitalizowane: 9 (-1)

2020.09.11
Unieważnienie otwartego konkursu ofert na realizację w 2020 roku zadania publicznego z zakresu kultury i dziedzictwa narodowego

Zarząd Powiatu Tureckiego, informuje o  unieważnieniu otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Tureckiego w 2020 roku ogłoszonego Uchwałą Nr 356/2020 Zarządu Powiatu Tureckiego z dnia 29 lipca 2020 r., w części dotyczącej zlecenia realizacji zadania publicznego z zakresu kultury i dziedzictwa narodowego pn. „Organizacja i prowadzenie działań i inicjatyw kulturalnych/artystycznych służących upowszechnianiu i rozwojowi kultury, sztuki i dziedzictwa narodowego”, z uwagi na fakt, iż nie złożono żadnej oferty w zakresie wskazanym w ogłoszeniu otwartego konkursu ofert.

Starosta Turecki
/-/ Dariusz Kałużny