Osoby z Powiatu Tureckiego zakażone obecnie (dane na dzień 26.10.2020 r.) koronawirusem SARS-CoV-2: 102 (+3)
Więcej informacji

Aktualna sytuacja związana z koronawirusem SARS-CoV-2 w Powiecie Tureckim na dzień Oct. 26, 2020 roku:

• Osoby objęte nadzorem epidemiologicznym: 33 (+12)
  • Osoby w izolatorium: 2

2020.09.25
Z Fundacją PZU PO LEKCJACH - Nabór Wniosków

Konkurs „Z Fundacją PZU po lekcjach”  ma na celu wsparcie inicjatyw edukacyjnych i wyrównujących szanse społeczne dzieci i młodzieży.

Konkurs przeznaczony jest dla organizacji pozarządowych (stowarzyszenia, fundacje i uczniowskie kluby sportowe), które zrealizują dodatkowe zajęcia pozalekcyjne dla uczniów szkół podstawowych, liceów ogólnokształcących, techników, branżowych szkół I stopnia, branżowych szkół II stopnia, szkół specjalnych przysposabiających do pracy lub szkół policealnych wykraczające poza edukacyjną ofertę szkoły, na rzecz której realizowany będzie projekt.

W ramach Konkursu dofinansowane mogą być jedynie projekty trwające do 7 miesięcy, w terminie
od 01.12.2020 r. do 30.06.2021 r.

Dofinansowanie otrzymają projekty zorganizowane w miejscowościach do 30 tys. mieszkańców uwzględniające edukację rówieśniczą, a także zaangażowanie szkół i środowiska lokalnego.

Składanie wniosków odbywa się wyłącznie drogą online.

Termin naboru wniosków do dnia 16 października 2020 r.

Harmonogram konkursu oraz szczegółowe informacje o warunkach ubiegania się o dotację zawarte są w regulaminie pod adresem: https://fundacja.pzu.pl/_fileserver/item/1514343 .