2023.09.01

Baza danych o odpadach – co każdy przedsiębiorca wiedzieć powinien?

None

Uwaga przedsiębiorcy !

W związku z realizacją projektu „LIFE AFTER COAL PL – WDRAŻANIE STRATEGII NA RZECZ NEUTRALNOŚCI KLIMATYCZNEJ WIELKOPOLSKA WSCHODNIA 2040”, spółka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie rozpoczyna organizację cyklu bezpłatnych spotkań tematycznych dedykowanych przedsiębiorcom z Wielkopolski Wschodniej.

Tematyka pierwszego spotkania to ”Baza danych o odpadach – co każdy przedsiębiorca wiedzieć powinien?”

Podczas spotkania zostaną omówione najważniejsze zagadnienia dotyczące bazy danych o odpadach w kontekście przedsiębiorcy.

Zgodnie z obowiązującym prawem, większość przedsiębiorców musi posiadać wpis do BDO.

O tym jakie podmioty podlegają wpisowi do rejestru oraz jak wygląda moduł ewidencji i sprawozdawczości będą mówić eksperci zaproszeni przez spółkę ARR S.A. w Koninie.

Spotkanie odbędzie się 21.09.2023r. w sali 319 (piętro III) przy ul. Zakładowej 4 w Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie. Zachęcamy do zgłaszania udziału w przedmiotowym szkoleniu poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie drogą mailową na adres email: life@arrkonin.org.pl

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 18.09.2023r.

O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości na temat organizowanego szkolenia prosimy o kontakt z Panią Emilią Nachowiak pod numerem telefonu 601 059 619

Zapraszamy do uczestnictwa wszystkich zainteresowanych!

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM SPOTKANIA – w załączeniu

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY – w załączeniu