2023.06.12

Nadanie Sztandaru Gminie Władysławów

10 czerwca 2023 r. przedstawiciele Samorządu Powiatu Tureckiego reprezentowanego przez Wicestarostę Władysława Karskiego, Przewodniczącego Rady Powiatu Tureckiego Piotra Szewczyńskiego, Członków Zarządu Powiatu Tureckiego: Magdalenę Wysocką i Ryszarda Papierkowskiego, a także Radnego Rady Powiatu Tureckiego Zdzisława Wojtkowiaka uczestniczyli w uroczystości poświęcenia i nadania Gminie Władysławów sztandaru.

Na ręce Pani Wójt Elżbiety Klanowskiej w imieniu Samorządu Powiatu Tureckiego złożyli najserdeczniejsze gratulacje oraz wyrazy uznania za trud realizacji tej jakże zaszczytnej idei. Nadanie sztandaru Gminie Władysławów jest wielkim wyróżnieniem dla zarządzających gminą, jak i całej społeczności gminnej.

To uhonorowanie dotychczasowej działalności wszystkich samorządowców, społeczników i działaczy różnych środowisk gminnych na rzecz rozwoju społeczno - gospodarczego Gminy Władysławów.
Jeszcze raz życzymy, aby dalsze lata funkcjonowania Gminy już pod płatem sztandaru obfitowały w osiągnięcia służące rozwojowi całej społeczności lokalnej.